ATVĒRTO DURVJU DIENA VENTSPILS LIDLAUKĀ

Sestdien, 26.maijā Ventspils lidlaukā norisināsies "Atvērto durvju diena Ventspils lidlaukā", kuru rīko SIA "Ventspils lidosta" sadarbībā ar Nacionālajiem Bruņotajiem spēkiem un Valsts robežsardzi.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Ventspils lidostas apmeklētājiem būs iespēja klātienē apskatīt Nacionālo bruņotu spēku un Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes gaisa kuģus, kā arī vairākus avioskolu un privātos gaisa kuģus.

Tāpat apmeklētājiem būs iespēja iepazīties tuvāk ar 46.Kājnieku bataljona zemessargu ekipējumu un inventāru, kā arī pasākumā piedalīsies Nacionālo bruņotie spēku rekrutēšanas un atlases centra speciālisti, kas iepazīstinās interesentus ar iespējām dienēt Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Šogad pasākumā būs iespējams apskatīt arī bezpilota gaisa kuģus – radio vadāmos lidmodeļus un dronus – un to lidojumu paraugdemonstrējumus.

Dienas programma:

09:00 – 10:50 gaisa kuģu ierašanās.

11:00 – 14:00 gaisa kuģu brīva apskate pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

11:00 – 14:00 bezpilota gaisa kuģu apskate un paraugdemonstrējumi.

14:00 – 19:00 iepazīšanās jeb panorāmas lidojumi (lidmašīnas).

Pasākumu atbalsta PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” un Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta foto, video vai audiovizuāla fiksācija.

Minētās fiksācijas var tikt izmantotas informatīvos materiālos, tai skaitā plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos.. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Skatījumu skaits: 1014 | | Reitings: 5.0/1